img
Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

AYSO 2018-2022 Dönemi 17 Sayılı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Gökhan MARAŞ’ın Başkanlığında, meclis ve komite üyelerinin katılımı ile Örsdemir Balkan toplantı salonunda gerçekleştirildi. Oda mizanı, gelir – gider durumu ve dönem içi faaliyeteler hakkında, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Merve Alpargun ALTINTAŞ bilgi verdi.

ALTINTAŞ, “6 Ağustos tarihinde; Aydın Serbest Bölgesinin Efeler Yeniköy Mahallesi sınırlarındaki yeni alanın fizibilite raporunu hazırlayacak Kalkınma ve Yatırım Bankası ekibi ile değerlendirme toplantısı yapıldı. Mevcut durumda 650 dönüm alan için fizibilite hazırlanacak. Alanın 290 dönümü şahıs, 360 dönümü de mera arazisidir. Alanın 2000 dönüme kadar genişlemesi mümkün olduğu belirtilmiştir. Ayrıca bu alanı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Aydın’a yatırımcı çekmek amacıyla dünya otomotiv devi Volkswagen Grubunun Türkiye’de kurmayı planladığı otomobil fabrikasının Aydın’a kazandırılması çağrısı ile yatırım yeri olarak teklif ettik. Bu kapsamda da Volkswagen Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Herbet Diess’e oda davet yazısını gönderdik.’’ dedi.

Konuk sunumlarında; LinkedIn Profesyoneli Aysu Bilgin Çeçen; Business To Business(şirketten şirkete), Business To Customer(şirketten müşteriye), nitelikli çalışma arkadaşlarına LinkedIn üzerinden nasıl ulaşılabilir?, Sosyal Medyada LinkedIn’in yeri ve önemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Sunum sonrasında Meclis Başkanı Gökhan Maraş ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Merve Alpargun Altıntaş, LinkedIn Profesyoneli Aysu Bilgin Çeçen’e plaket takdim ederek teşekkür ettiler.