Duyuru! Ege Bölgesi Kariyer Fuarına Davet

Sayın Üyemiz,

Ege Bölgesinde T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından İzmir ve çevre üniversiteleri ile birlikte bir “EGE BÖLGESİ KARİYER FUARI” düzenlenecektir.

Etkinlik; Ege Bölgesi’ndeki Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, İzmir Bakırçay Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Uşak Üniversitesi’nin öğrencilerine yönelik olacaktır.

Ege Bölgesi’ndeki 17 üniversitenin öğrencilerinin katılımına açık olan “EGE BÖLGESİ KARİYER FUARI” 14 Mart 2019 Perşembe günü 09.00-18.00 saatleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Katılımcı firmalar ile Ege bölgesindeki 17 üniversiteden katılım gösterecek öğrencilerin bir araya gelerek karşılıklı olarak kariyer fırsatlarını değerlendirme imkanı sunulacaktır. Atölye çalışmaları, mülakat simülasyonları, örnek olay analizleri, paneller ve firmalarla mülakatların yapılacağı ulusal çapta öneme sahip bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için:

Dr. Öğr. Üyesi Aslı İcil TUNCER

0532 490 90 13