img
8. Aydın İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı İle Kariyer Günleri Fuarı Açıldı

Aydın Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğünün organize ettiği, ‘8. Aydın İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı ile Kariyer Günleri Etkinliği’ fuarı Aydın Kent meydanında açıldı.

Fuarın açılış konuşmalarında; Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Bekir Aktürk, , ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir söz aldılar.

Katılımcılar; Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Gökhan Maraş, Aydın İŞKUR İl Müdürü Rahmi Terzi, ilimiz protokolü, oda ve borsa başkanları ve firma temsilcileri.

Aydın’da iş gücü arzı ile iş gücü talebinin bir araya getirilmesi için mesleki eğitim, istihdam, girişimcilik ve insan kaynakları konularında iş arayanların sorularına cevap bulabildiği ‘8. Aydın İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı ile Kariyer Günleri Etkinliği’ Fuarı 12-13 Nisan 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı.

İstihdam fuarına katılan ve ilimizde imalat sektöründe istihdama önemli destek veren üye firmalarımız arasında; OKT TRAILER LTD. ŞTİ., KALTUN MADENCİLİK A.Ş., JANTSA JANT A.Ş., HAUS MAKİNA A.Ş, EYS METAL LTD. ŞTİ., MFB TEKSTİL LTD. ŞTİ., POLAT MAKİNA A.Ş, PEKSA PROFİL A.Ş, ALPLER ZİRAAT ALETLERİ A.Ş., ZER ZEYTİNCİLİK A.Ş., OSP DEMİR ÇELİK A.Ş., UÇAK TEKSTİL A.Ş, HAYAL SERAMİK YAPI VE ÜRÜNLERİ A.Ş, ALTINÖZ TARIM MAKİNALARI LTD. ŞTİ. , SÖKTAŞ TEKSTİL A.Ş., SÖKE ER TEKSTİL LTD. ŞTİ, UĞUR SOĞUTMA MAKİNALARI A.Ş, UĞUR MOTORLU ARAÇLAR A.Ş, NAZSAN MAKİNA OTOMOTİV LTD. ŞTİ., NİMİS BİLİŞİM VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş, PINAR SU AŞ, KIRLIOĞLU TARIMSAL ÜRÜNLER A.Ş., ŞAFAKLAR UNLU MAMÜLLER LTD.ŞTİ., DONANIM İÇECEK SU LTD.ŞTİ., SİSTEM ENERJİ ÜRETİM LTD.ŞTİ., ÖR-KOOP KALKINMA KOOPERATİFİ yerlerini aldı. Üyelerimize katılımlarından ve istihdama katkıları sebebi ile teşekkür ederiz.