Pakistan - 19.CFT Asya Uluslararası Fuarı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Pakistan Büyükelçiliği’nin yazısına atfen, Ecommerce Gateway Pakistan şirketi tarafından önümüzdeki dönemde yapılacak fuarlara ilişkin bilgi verilmektedir.

Buna göre,
– 19. Giyim, Dokuma ve Tekstil (CFT) Asya Uluslararası Ticaret Fuarı’nın 27-29 Mart 2018 tarihleri arasında Karaçi Fuar Merkezi’nde (Karachi Expo Center) ve
– 20. Giyim, Dokuma ve Tekstil (CFT) Asya Uluslararası Ticaret Fuarı’nın 8-10 Eylül 2018 tarihleri arasında Lahore Fuar Merkezi’nde düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazıda, dokuma, iplik, giyim üreticileri ve tasarımcılarını bir araya getiren CFT Asya’nın, Pakistan’ın en büyük ve Paris merkezli fuarcılık endüstrisinin küresel derneği olan UFI’ye akredite ticaret fuarı olduğu ifade edilmektedir. Türkiye’den katılacak firmalara özel bir adet Paket Stant’ın (min 9 m2) 2700 $ + %13 KDV’dir ve bu fiyata aşağıdaki hizmetlerin dahildir. Ayrıca, söz konusu teklif etkinlikten 3 ay öncesine kadar geçerlidir.

· Etkinliğin resmi otelinde pavyon başına 3 gece/4 gün 1 adet iki kişilik oda
· 3 gün boyunca otel-fuar merkezi-otel ulaşım
· Resmi vize davet yazısı
· Fuar kitapçığında 200 kelimeden oluşan şirket profilinin yayınlanması

Etkinliklerle ilgili detaylı bilgi için Ecommerce Başkan Yardımcısı Uzair Nizam (info@clothingtextilesfair.com Cep: +92 321 100 00 282) ile görüşülebileceği hususunu bilgilerinize sunarız.