ISK-SODEX 2018 FUARI

Sayın Üyemiz,

Odamıza gönderilen yazıda; Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı’nın (ISK-SODEX 2018), 7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde, organize edileceği bildirilmektedir.

Bu yıl 13.'si gerçekleşecek olan fuar, yurtiçi ve yurtdışında yürütülen etkin tanıtım çalışmaları; tüm dünyada sektörün önemli basın mecraları ve dernekleri ile gerçekleştirilen başarılı işbirlikleri; hedef ülke-hedef sektör eşleştirmesi paralelinde planlanan uluslararası satın almacı grup organizasyonları ve bu yıla özel oluşturulacak B2B ikili görüşmeler ile ısıtma, soğutma, klima, havalandırma sektörlerinin Avrasya bölgesindeki lider fuarı olma konumunu pekiştirmeyi hedeflemektedir. 

 ISK-SODEX 2016 Fuarı toplam 50.558 m2 net alanda ziyarete açılmıştır. 184’ü yabancı olmak üzere toplam 854 direkt katılımcının yer aldığı fuarda; büyük kısmı Avrupa kıtasından olmak üzere, Asya ve Amerika kıtalarından 46 ülkeden toplam 1294 firmanın ürünleri sergilenmiştir. 

Detaylı bilgi ve başvuru için www.sodex.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.